University of Wroclaw

27th Conference Applications of Logic in Philosophy and the Foundations of Mathematics

You are here: Home > Archiwum > XXIV Konferencja Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki > Komunikaty > Komunikat 2

Komunikat 2

Uprzejmie przypominamy, że w dniach od 13 do 17 maja 2019 odbędzie się  XXIV konferencja z cyklu Zastosowania Logiki w Filozofii i Podstawach Matematyki. Organizatorami spotkania są, tradycyjnie, Katedra Logiki i Metodologii Nauk Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytut Matematyki Uniwersytetu Opolskiego oraz Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Patronat nad konferencją sprawuje Polskie Towarzystwo Logiki i Filozofii Nauki.

Miło jest nam poinformować, że zaproszonymi gośćmi zbliżającej się konferencji będą:

Jak zwykle, serdecznie zapraszamy do nadsyłania propozycji referatów z zakresu logiki, filozofii logicznej, pragmatyki logicznej i podstaw matematyki. Około 30 min. referaty prosimy zgłaszać wypełniając formularz rejestracyjny i dołączając liczący maksymalnie jedną stronę abstrakt odczytu. Prosimy, aby abstrakt sformułowany był w języku angielskim. Termin zgłaszania referatów upływa 2 kwietnia 2019, a decyzję w sprawie przyjęcia referatu wyślemy do 12 kwietnia 2019. Formularz oraz szczegółowe i aktualne informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej konferencji http://www.applications-of-logic.uni.wroc.pl/.

Opłatę konferencyjną w wysokości 250 zł prosimy wpłacić na konto Uniwersytetu Wrocławskiego:

BZ WBK S.A. 4 O/Wrocław
09 1090 2503 0000 0001 1110 6022

podając w tytule wpłaty imię i nazwisko uczestnika wraz z dopiskiem "Konferencja z logiki. 7003/3066/18". 

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem opłata musi być wniesiona przez Jednostkę Macierzystą uczestnika. W przypadku wpłat na konto Uniwersytetu Wrocławskiego dokonywanych przez osoby fizyczne faktura za udział w konferencji zostanie wystawiona na osobę fizyczną/wpłacającego. Jednocześnie uprzejmie prosimy o dołączenie w formularzu rejestracyjnym potwierdzenia dokonania przelewu lub o przesłanie potwierdzenia na adres wns.klmn@uwr.edu.pl.

Tegoroczne spotkanie, odbędzie się ponownie w Szklarskiej Porębie w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym "Olimp". Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ośrodka: http://olimp-rzemieslnik.cul.com.pl/. Przypominamy również adres:

  Zespół Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Olimp”
    ul. 1 Maja 62
    58-580 Szklarska Poręba
    tel./ fax +48 (75) 717 23 42
    tel.(75) 717 20 26, 717 23 96
    e- mail: olimp@cul.com.pl

Koszt pobytu skalkulowany przez ośrodek "Olimp", obejmujący zakwaterowanie i wyżywienie przez cztery pełne doby, wynosi:

   749 zł w pokoju jednoosobowym (liczba miejsc jest ograniczona),
   677 zł w pokoju dwuosobowym.

 Opłatę miejscową w wysokości 2,25 zł od osoby za dzień pobytu pobierze ośrodek "Olimp" wraz z opłatą za pobyt.

Rezerwacji prosimy dokonywać wypełniając formularz rejestracyjny. Prosimy, aby dokładnie określić tam dzień i porę przyjazdu oraz dzień i porę wyjazdu. Na podstawie tych zgłoszeń organizatorzy dokonają w imieniu uczestników rezerwacji noclegów i posiłków w ośrodku "Olimp" w Szklarskiej Porębie. Każdy z uczestników będzie płacił za pobyt bezpośrednio ośrodkowi, który obliczy ostateczny koszt pobytu i wystawi fakturę VAT na podstawie danych zadeklarowanych w formularzu zgłoszeniowym. Ewentualne zmiany w rezerwacji prosimy zgłaszać, zawiadamiając zarówno ośrodek "Olimp" (olimp@cul.com.pl, tel. 75 7172342), jak i organizatorów (marcisel@uni.wroc.pl) w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2019.

Prosimy o rozpowszechnienie komunikatu wśród zainteresowanych osób i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

Janusz Czelakowski
Elżbieta Magner
Tomasz Połacik
Marcin Selinger